Pozemek s pískovcovou skalou, Velký Újezd Mělník

1

Adresa: Velký Újezd u Chorušic 109

Cena: 1.599.000,- 

Chcete bydlet v absolutním klidu v bezprostřední blízkosti krásné přírody a přitom s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky? Tak pojďme na to! Obec Velký Újezd je umístěná jen cca 20 minut autem od Mělníka nebo Mladé Boleslavi. A nebo taky 10 minut na kole do krásné Kokořínské scenerie. Samotný rovinatý pozemek s celkovou výměrou 903m je v obci na konci lukrativní slepé ulice pouze s několika sousedy a tak nabízí absolutní klid a dokonalé soukromí. 

Pozemek je napojen na obecní vodovod s přípojkou na hraně pozemku a na elektřinu. V přední části pozemku stojí malý dům o půdorysu cca 40 metrů čtverečních o dvou patrech, který je ovšem ve velmi špatném stavu. V zadní části pozemku můžete ušetřit za plot, protože vám bude přirozenou bariéru proti nezvaným hostům tvořit pískovcový val, do kterého je vyhlouben útulný sklípek. Aby toho nebylo málo, tak po vystoupání na val vás čeká ještě zhruba 15 metrů pozemku, který tvoří les.

Výchozí stav tedy máme zmapovaný a tady začíná prostor vaši fantazii a pro následnou realizaci vašeho snu. Hotovu nemovitost můžete využít jako letní sídlo nebo k trvalému bydlení. V rámci obce je mnoho nových nebo čerstvě rekonstruovaných staveb a tak je o příjemnou komunitní atmosféru postaráno.

A je na vás, pokud budete chtít stavbu zrekonstruovat a rozšířit (rozšíření do půdorysu 25 metrů čtverečních (krát dvě patra) lze pouze na ohlášku) a nebo budete chtít stavbu strhnout (o to se vám můžeme rychle postarat) a začít od píky se stavbou své vlastní představy. A o nástin takové představy jsme se vám také postarali, můžeme vám předat kontakt na již osloveného spolehlivého dodavatele projektu na klíč, kdy si stačí z katalogu vybrat nejvhodnější model domu (a způsob financování) a již do roka můžete bydlet. A to vše včetně garance dodržení termínu a všech povolení. Ušetřený čas tak můžete věnovat raději výběru ideálních kombinací koupelnových dlaždic, kuchyňské linky nebo třeba výběru chytrých energeticky a ekonomicky výhodných příplatkových doplňků.

Tak co, uvidíme se na prohlídce? My se budeme těšit!

 

 

2

Pohled na dům, který je ke kompletní rekonstrukci nebo demolici (můžeme zajistit).

 

6

Pohled do přední části pozemku. 

 

Velky Ujezd Sirokouhlak

Pohled do zadní části pozemku.

 

3

Pohled do zadní části pozemku.

 

5

Zadní část pozemku s pískovcovou skalou. 

 

5

 Bezprostřední okolí pozemku.

 

6

Letecká mapa, vzdálenost od velkých měst, do centra Prahy je to 50 minut autem. Do Mělníka a Bolky 20 minut.

 

7

Letecká mapa obce Velký Újezd. 

 

8

Letecká mapa.

 

9

Katastrální mapa.

 

5_2

Možnosti zastavění pozemku v rámci odstupů od okolní zástavby. Zleva stojí sousedův dům na hranici pozemku, zprava není nic. Pokud stojí sousední dům na hranici, je zde ochranné pásmo 7 metrů nebo pouze 4 metry, pokud tam soused nemá okna a získáte jeho souhlas (soused tam okna nemá a je velký sympaťák). Pokud tam není nic jako z pravé strany, platí odstup 2 metry od hranice pozemku. Zde lze stavět dům o šíři 8 metrů.

 

6_2

Varianta pro megalomany se souhlasem souseda lze stavět dům o šíři až 11 metrů. Vzdálenost od čela pozemku není limitována, můžete ho tak usadit hlouběji dozadu.

 

10

Interiér stavby o půdorysu cca 40 metrů, vpravo vstup do hlavní obytné místnosti, vlevo shody do patra.

 

11

 Hlavní obytná místnost s okny do zahrady a do ulice.

 

12

Místnost v patře.

Zpět do obchodu