Chalupa v lese, Týnec nad Sázavou

IMG_9293

 

 

Adresa: Čakovice 45

Cena: 1.599.000,- 

 

Tuto nemovitost s číslem evidenčním 45 umístěnou v zákrutech Kamenického potoka dělí vzdušnou čarou od Prahy pouhých 15 kilometrů. Po silnici je to jen o několik kilometrů dále. Je neuvěřitelné po cestě sledovat jak rychle se prostředí mění z ryze městského až po malebné zalesněné údolí, kterým se klikatí silnice až před chalupu. Kompletní občanskou vybavenost vám může poskytnout i město Týnec nad Sázavou, které je v docházkové vzdálenosti. Krom procházky nebo jízdy autem ale můžeme doporučit i dopravu autobusem. Zastávku máte před domem a přímou linkou se dostanete jak do Týnce tak do Prahy.

Domek leží na mírně svažitém pozemku a společně se zahradou je kompletně vyklizen a připraven pro nové obyvatele. Před pozemkem je k dispozici pohodlné parkovací stání a do domu se jde přes zahradu do svahu. Na zahradě je umístěna studna s funkčním čerpadlem, které je připraveno na zevedení do domu. Dále je zde odpadní jímka, kam je veden vývod z WC (součástí stavby).

Samotná stavba je z dřevěné konstrukce a leží na velmi kvalitní kamenné podezdívce v níž je umístěn sklep. Na této podezdívce je možné postavit novou dřevostavbu bez potřeby vyrovnávání terénu a stavby nových základů. Disponuje jedním obytným patrem. V katastru je  vedena jako rekreační objekt s možností bydlení. Je zde možnost i oficiálně změnit kategorii na objekt určený k trvalému bydlení. V takovém případě vám poskytneme kontakty na konkrétní osobu, se kterou lze toto realizovat. Půdorys stavby je 40 metrů a dle aktuálních platných dokumentů ho lze rozšířit až na 54,75 metrů čtverečních (vše můžeme doložit). Dále je možné stavbu rozšířit i směrem do výšky, přípustné je jedno nadzemní podlaží a podkroví. Pozemek má celkově 219 metrů a lze na něm budovat přístřešek, skleník, kůlnu nebo zde umístit bazén. 

V posledních týdnech jsme opravili střechu, nově rozvedli elektřinu (s revizí), kompletně dům vyklidili a zorali zahradu, rekonstruovali dlažbu, horní terasu a postavili nový dřevěný plot s podezdívkou.

Okolní chaty jsou již uzpůsobeny k trvalému bydlení. Díky tomu si dovedeme představit stavbu malého, cenově nenáročného domku z ytongu s využitím podezdívky, přístavbou a dalším patrem se lze dostat až na 120m2 užitné plochy. 

Pokud vás to tak táhne do přírody, nechcete se vzdát komfortu velkých měst a hledáte nějaké dostupné řešení.. Tak tohle je ono! 

RK prosím nevolat máme zajištění kompletní právní a realitní servis.

 

Galerie

 

IMG_9291

 

IMG_9287

 

IMG_9298

 

IMG_9299

 

IMG_9300

 

IMG_9302

 

IMG_9306

 

IMG_9312

 

IMG_9311

 

IMG_9322

 

IMG_9323

 

Před & Po 

 

1_2

 

2_3

 

3_2

 

4_3

 

5_3

Zpět do obchodu