Chata v lese, Praha Radotín

Snímek obrazovky 2022-04-11 v 14.50.49

 

Adresa: Na Pískách č. ev. 2, Kosoř 252 26

  

Rekreačních nemovitostí v opravdu ryze přírodním prostředí a zároveň v bezprostřední blízkosti centra našeho hlavního města je v dnešní době jako šafránu. Pro rekreační oblast Na Pískách (nemovitost č. ev. 2) platí navíc stavební uzávěra a tak si můžete být jisti, že vlastníte opravdový unikát. Po vystoupání radotínských serpentin, kde se nachází i autobusová zastávka, odbočíte po zpevněno - nezpevněné cestě (s náležitým věcným břemenem, hypoteční úvěr není problém) doleva a po chvilce narazíte na nenápadný domek ve svahu, který leží na vlastním, severozápadně orientovaném pozemku 346 metrů. 

 

Pokud přijíždíte autem, můžete zaparkovat přímo na svém pozemku. A nejen vy, místo je zde pro 2 až 3 auta. Pokud auta oželíte, je zde místo třeba na bazén. Po schodech vystoupáte na útulnou částečně dlážděnou terásku s posezením, venkovním krbem a malou budkou vhodnou pro dílnu nebo jako sklad. Z terasy je díky svahu nádherný výhled do lesa severozápadním směrem. Ideální místo na letní grilovačku je tak připraveno k službám.

 

Nemovitost je dřevěná. Půdorys cca 30 metrů + patro. Samozřejmostí je napojení na elektřinu, odpad i vodu (studená i teplá přes boiler). Vše je již rozvedeno po celé chatě (kuchyň, sprcha, WC). Odpad je řešen jímkou a zdroj vody tvoří vrtaná studna s nádrží. Nehrozí tak nedostatek vody ani v období sucha. V ceně je také veškeré vybavení. I díky těmto dispozicím je nemovitost vhodná k celosezonímu využití a je okamžitě připravena k užívání.

 

Po vstupu do objektu na vás čeká krásně prosvětlená vstupní chodba, ze které se můžete vydat buďto do koupelny se záchodem nebo do kuchyně, která je spojena s obývacím pokojem. V této největší místnosti jsou umístěna kamna, díky kterým během chvilky vyhřejete celý dům. Z této místnosti je mimochodem také krásný výhled do okolí. Další místnost je podkrovní a vystoupáte do ní po schodišti z obývacího pokoje.  

 

Nejčastější dotazy

Jak se k vám dostanu?

Od klasické asfaltky je chata vzdálená cca 500 metrů, odbočte u zastávky MHD doleva ze směru z Radotína a potom následujte růžové šipky. Případně zadejte do navigace přesně toto: "Na Pískách č ev 2" a nechte se odnavigovat přímo na místo. Cestou budete míjet mnoho chat přestavěných na trvalé bydlení, cca 100 metrů od chaty jsou k dispozici popelnice na směsný i tříděný odpad. Zaparkovat můžete přímo před nemovitostí na pozemku, který k chatě náleží.

 

1_3

 

Je nemovitost vhodná k trvalému bydlení?

Trvalé bydliště lze v této nemovitosti zřídit. Možnost celosezonního užití v současném stavu možné je a záleží na individuálních preferencích. Osobně bych chatu na zimu alespoň zateplil.

Lze chatu rozšířit?

V oblasti platí stavební uzávěra, tzn., že to nelze. Nicméně v rámci současného půdorysu lze chatu rozšířit odkopáním svahu za chatou a přesunutím koupelny do kompaktnější místnosti. Tím vznikne možnost razantně rozšířit obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně i jídelnou. Konkrétnější dotazy a záměry lze konzultovat se stavebním úřadem v Černošicích.

 

2_4 3_3

 

Lze vzít na chatu hypotéku?

Ano, splňuje veškeré obvyklé podmínky a parametry, které banky vyžadují. Konkrétní podmínky lze konzultovat s konkrétními bankami. V případě potřeby poskytnu veškerou potřebnou součinnost. Zájemci s vlastními prostředky jsou ale samozřejmě preferování.

 

Dokumenty

VĚCNÉ BŘEMENO, CESTA

ATEST kvalita pitné vody ve studni

 

Mapa  

 

 

Galerie


IMG_2637

 

IMG_2639

 

IMG_2636 2

 

IMG_2632

 

IMG_2621

 

IMG_2613

 

IMG_2609

 

IMG_2599

 

IMG_2616

 

IMG_2619

 

IMG_2620

 

IMG_2624

 

IMG_2629

 

IMG_2630

 

ENG:

Recreational real estate in a truly natural environment and at the same time near the center of our capital is nowadays like saffron. For the recreational area "Na Pískách" (property no. 2) there is also a building closure, so you can be sure that you have a real unique deal. After the ascent of the Radotín serpentines, where there is also a bus stop, you turn left on a paved - unpaved road (with proper easement) and after a while you come across an inconspicuous house on a slope, which lies on its own plot of 346 meters. 

If you arrive by car, you can park directly on your property. And not only you, the place is here for 2 to 3 cars. If you have cars, there is a place for a swimming pool. You climb the stairs to a cozy, partially paved terrace with a seating area, an outdoor fireplace and a small booth suitable for a workshop or warehouse. Thanks to the slope, the terrace has a wonderful view of the forest in a north-westerly direction. The ideal place for a summer barbecue is thus ready for service.

The property is wooden and has solid foundations made of concrete strips. Of course there is a connection to electricity, waste and water. The waste is solved by a sump with an overflow and the water source is a drilled well with a tank. Thanks to these dispositions, the property is suitable for all-season use. Upon entering the building, a beautifully lit entrance hall awaits you, from which you can go either to the bathroom with toilet or to the kitchen, which is connected to the living room. In this largest room there is a stove, thanks to which you can heat the whole house in a moment. By the way, there is also a beautiful view of the surroundings from this room. The next room is in the attic and you go up the stairs from the living room.

 

UKR:

Рекреаційна нерухомість у справді природному середовищі та водночас у безпосередній близькості від центру нашої столиці нині схожа на шафран. Для рекреаційної зони Na ​​Pískách (об’єкт № 2) також передбачено закриття будівлі, тож ви можете бути впевнені, що маєте справжню унікальність. Після підйому на серпантини Радотін, де також є автобусна зупинка, ви повертаєте ліворуч на асфальтовану дорогу (з належним сервітутом) і через деякий час натрапляєте на непримітний будинок на схилі, який лежить на власній ділянці. 346 метрів.

Якщо ви приїдете на машині, ви можете припаркуватися безпосередньо на своїй території. І не тільки вам, тут є місце на 2-3 машини. Якщо ви не хочете паркуватися, ви можете побудувати басейн. Ви піднімаєтеся сходами на затишну частково вимощену терасу із зоною відпочинку, відкритим каміном і невеликою будкою, придатною для майстерні чи складу. Завдяки схилу з тераси відкривається чудовий вид на ліс у північно-західному напрямку. Таким чином, ідеальне місце для літнього барбекю готове до обслуговування.

Будинок дерев'яний, фундамент має міцні бетонні стрічки. Звичайно, є підключення до електрики, відходів та води. Відходи вирішуються відстійником з переливом, а джерелом води є пробурена свердловина з резервуаром. Завдяки таким плануванням, нерухомість придатна для всесезонного використання. Увійшовши в будівлю, на вас чекає гарно освітлений передпокій, з якого можна вийти або у ванну кімнату з туалетом, або на кухню, яка з’єднана з вітальнею. У цій найбільшій кімнаті є піч, завдяки якій можна за мить обігріти весь будинок. До речі, з цієї кімнати також відкривається прекрасний вид на околиці. Наступна кімната знаходиться на горищі, і ви піднімаєтеся сходами з вітальні.

Zpět do obchodu