Ateliér 2+1, Doubravická Praha Chodov

1

 

Adresa: Doubravická 1301/2

Cena: 3.398.500,- 

 

Pojďme nechat prostor fantazii, protože takto univerzální nemovitost, která je otevřena mnoha příležitostem k tomu přímo vybízí! Aktuálně se jedná o 22m² kancelář, která disponuje hlavní místností s výlohou, za níž je nepropustná jednosměrně průhledná fólie orientovaná do ulice. Tento menší prostor má i druhou místnost vhodnou pro kuchyňku nebo koupelnu / WC.

Dále je v ceně další rozsáhlý přízemní ateliér 1+1 s půdorysem 44m², kde jsou ze vstupní chodby vstupy do dvou velkých pokojů a WC / koupelny. Za zmínku stojí na obvyklé poměry podobných nebytových prostor vysoké stropy (2,5 - 2,9m) a hodně světla z menších, jižně orientovaných oken nabízejících absolutní soukromí. Tento prostor je vhodný například na kancelář, sklad nebo byt. Další výhodou jsou velmi nízké náklady na provoz (poplatky pro oba prostory dohromady cca 3000Kč).

 

Objekty jsou v perfektním stavu, čisté a připravené pro vaši kreativitu ve stavu white walls,  bytový dům je v perfektním stavu s perfektní dostupností na veškerou občanskou vybavenost a MHD (bus přímo před domem nebo metro C 500 metrů pěšky). Neplacené parkování s dostatečnými kapacitami je přímo před domem.

 

Prostor je nyní v projektu rozdělení na dva logické celky. Oba mají již rozdělené rozvody vody a odpadu (kanalizace). Pouze elektřina je společná. V případě zájmu o rozdělení tak postačuje si zřídit samostatné odběrné místo nebo podružný elektroměr a oba nebytové prostory budou zcela oddělené. Prostory se ale již teď dají (pro investory) pronajímat odděleně nebo je dokončit a prodat zvlášť. V obou prostorech jsou odpady a dovedena voda.

 

Cena je 3.398.500,-  to je pouze  51.500,- za m² (!). Preferujeme hotovost a rychlé jednání. V případě více zájemců si také vyhrazujeme právo na výběr vyšší nabídky.

 

Tak co, uvidíme se na prohlídce? My se budeme těšit!

 

Virtuální prohlídka a video

 

 

 

 

Půdorys & Galerie 

 

Nemovitosti

 

2

 

4_1

 

5

 

7

 

9

 

8_1

 

10_2

 

11_1

 

 

 

12_1

 

Nemovitosti_1

 

12

  14

 

15

 

16

 

18_1

 

19_1

Zpět do obchodu