Chorvatsko trip

Kam🗺

Každý rok jezdíme do Chorvatska na loď⚓️, vždy nás jede 6-8 (kapacita lodi). Celý pobyt se koná v krásném přístavním městečku Tisnu, je tam veškerá občanská vybavenost, spoustu obchodů a restaurací, když je sezóna, tak je tam i poměrně živo

JAK a co vzít s sebou

Doprava párty dodávkou tam a zpět zajištěna, POZOR⚠️není tam moc místa na zavazadla, důrazně doporučuji nebrat v podstatě nic. Jsme celý den na vodě, potřeba jsou jen plavky a holky nemusí ani to😁. Reálně tedy doporučuji naprosté minimum oblečení Pokud máte nějaké zábavní rekvizity vhodné do vody, určitě berte nebo dejte vědět, jestli by to měl být nějaký nadrozměr (např. kajak, vodní skútr atd..) abychom nějak vyřešili logistiku. Jíme vždy dle domluvy buďto v restauracích nebo si vaříme sami. Ubytko vždy disponuje kuchyní. Na tom, zda ssebou bereme nějaké jídlo se vždy předem společně domluvíme. 

Loď

Vzhledem k tomu, že v Tisnu není moc použitelných pláží, máme před ubytkem zaparkovanou loď, která je zdrojem zábavy v podstatě každý den, pokud se nedomluvíme jinak. Pobřeží je velmi členité, dá se zde potápět, skákat z útesů, pronásledovat delfíny🐬, objevovat ostrovy, jezdit na vodních lyžích nebo dělat boat rum párty. Prostě o program je 100% postaráno. Loď není superjachta z Vlka z Wall Street, ale máme ji rádi😊. Doklady, pojištění atd. vše je zařízeno, vždy jsou součástí posádky alespoň dva velezkušení kapitáni. Součástí pobytu je i školení, kde se naučíte asistovat při kotvení a manipulaci s lodí, sděleny budou veškeré bezpečnostní instrukce, protože v rámci vší zábavy je pro nás velmi důležité, aby se nikomu nic nestalo. Jo, nezapomeňte na pojištění⚠️.

Ubytování

Na lodi se nespí, navečer se vždy vracíme do města, ubytování je vždy komfortní, pár metrů od přístavu a vždy s výhledem na moře. Vždy je součástí Wifi, klima (nejsem si jist, zda zdarma nebo za příplatek) a terasa nebo balkon.

Za kolik💲

Do Tisna jezdíme již spoustu let, máme tam rodinný kontakt a cena celého zájezdu je vždy hluboko pod cenou tržní. Částka se skládá z fixní části za ubytování a půjčení lodi na celý týden. Tato částka se platí dopředu. Zbytek záleží na tom, kolik utratíme. Největší výdaj je za dopravu dodávkou a pak za palivo do lodi, další výdaj je hodně volatilní😁 a závisí na tom jak a kde se budeme stravovat. Vezmete si nějaké Euráče, platit se dá ale běžně všude i kartou, děláme to tam dost operativně. Každý platí něco a na konci to sečteme a vyrovnáme a je to.
 
Zpět do obchodu