Chata u Berounky

 C34288D6-C840-441C-B80F-55D4D9125AAE

 

 

Adresa: Hlince 102

Cena: 1.698.000,-

 

Když jsme poprvé přijížděli do chaty a potkali souseda, přivítal nás jako nové majitelé s úsměvem ve tváři a slovy "Vítejte na konci světa". Sousedů má tato chata ještě několik a určitě jejich přítomnost řadíme jako jeden z mnoha důvodů, proč si ke chvílím odpočinku vybrat právě tuto nemovitost. Jsou to ti jediní lidé, které v širokém okolí potkáte. Dům nabízí absolutní soukromí a klid. Pozemek je v mírném svahu s výhledem do údolí řeky Berounky. V ceně chaty je i menší pramice a tak můžete směle prozkoumávat malebné údolí v zákrutech klidné tekoucí řeky, přímo z vodní hladiny. 

Na zahrádce je připraven další příbytek v podobě zapomenutého, ale funkčního hippie karavanu, perfektní a stylové ubikace pro návštěvy nebo pro vaše ratolesti na hraní. Zahrada disponuje parkovou úpravou se vzrostlými okrasnými stromy a vybudovanou kaskádou, která je připravena pro vaše pěstitelské choutky. Samozřejmostí je spodní terasa s posezením nabízející panoramatický výhled směrem k údolí. Pro kutily jsme připravili menší dílničku, která také slouží jako sklad na sekačku, kola nebo dříví na zátop.

Interiér chaty je čerstvě kompletně zrekonstruován (průběh prací můžete zhlédnout ve výběrech INSTAGRAM stories ZDE) a je připraven k okamžitému nastěhování. Rekonstrukci dělal náš dlouhodobý kolega Filip s pomocí najaté architektky a designérky Martiny. Ve spodním patře je stylová kuchyňka s možností posezení. Po schodech vystoupáte do prvního patra, kde je ložnice, záchod s koupelnou a hlavě velkorysá terasa, která je připravena k nekonečnému relaxu v komfortním zázemí uprostřed nádherné přírody. Schody do dalšího, podkrovního patra nejsou vybudovány, ale lze je snadno dodělat a podkroví uzpůsobit ke spaní, výška stropu je tam 150 cm.

Co se týká technikálií, které řeší každý při koupi rekreačního objektu, tak tam jen stručně. Všechny možné nedostatky jsou vyřešeny. Elektřina vyřešena. Odpad vyřešen. Voda vyřešena. Příjezdová cesta vyřešena. Pevná celozděná konstrukce vyřešena. Obytná ploha je 74 metrů (možnost spacího patra dalších 37 metrů) se zahradou 350 metrů. Objekt má popisné číslo, lze na něj čerpat hypotéku a lze ho také využívat jako klasický rodinný dům.

Předem upozorňujeme, že nám velice záleží na tom, kdo bude obývat tuto unikátní nemovitost. Preferujeme zájemce, kteří budou objekt obývat s láskou a respektem. A na první pohled se do tohoto domku zamilují přesně tak, jako se to stalo nám.

 

 

Galerie

 

IMG_5511

 

IMG_5512

 

IMG_5513

 

IMG_5519

 

IMG_5524

 

IMG_5527

 

IMG_5514

 

IMG_5515

 

IMG_5517

 

 

 

Dokumentace

 

Odkaz ke stažení zipu zde.

 

 

Zpět do obchodu